Klub
Piłkarski
“Bór” Oborniki Śl.

KP "Bór" Oborniki Śl.

Stadion Miejski w Obornikach Śląskich

Stadion Miejski w Obornikach Śląskich to serce sportowej aktywności w regionie, a jednocześnie domowe boisko dla klubu piłkarskiego “Bór”. Ten urokliwy obiekt sportowy zachwyca zarówno lokalnych mieszkańców, jak i przyjezdnych gości swoim udogodnieniem i atmosferą.

Stadion oferuje dużą ilość miejsc dla kibiców, którzy przychodzą wspierać klub “Bór” podczas meczów ligowych i innych wydarzeń sportowych. Wspaniała trybuna, na której zasiadają wierni fani, tworzy niesamowitą atmosferę i nadaje specyficzny klimat każdemu spotkaniu.

Nawierzchnia boiska jest doskonale utrzymana, co sprawia, że każdy mecz jest prawdziwą przyjemnością zarówno dla zawodników, jak i widzów. Stadion Miejski to nie tylko miejsce rozgrywania meczów, ale także ośrodek, gdzie młodzi piłkarze trenują i rozwijają swoje umiejętności.

Ten stadion jest symbolem lokalnej pasji do piłki nożnej i miejscem, w którym wspólnota sportowa zbliża się jeszcze bardziej. Stadion Miejski w Obornikach Śląskich to prawdziwa duma klubu “Bór” oraz centrum sportowych emocji dla wszystkich mieszkańców miasta.